SUPER, SKVĚLÉ, PARÁDA… Za krásných 25 dnů, tedy 5 dní před koncem jsme získali požadovanou minimální částku na realizaci vydání debutového alba. Všem podporovatelům velké DĚKUJI.

Všechny finance i nad 100%, které díky startovači nakonec získáme, budou vloženy do tohoto projektu. Díky Vám pokryjeme větší část všech nákladů. Závěr je takový, že ALBUM BUDE a to je supr…

Naše důvěra ve Vás se potvrdila.
Když jsme startovali náš projekt, věřili jsme, že společně s našimi skvělými rodinami, máme kolem sebe dostatek kamarádů, přátel, kolegů, známých i neznámých abychom dosáhli vysokého cíle. Nebáli jsme se tedy začít natáčet ve studiu již koncem března, to je více než měsíc před koncem kampaně. Natáčení jsme pro Vás dokonce zaznamenali a sestříhali do sedmi video blogů. Ti z Vás, kteří ještě neviděli mohou ZDE.
Všichni podporovatelé jste nyní součástí našeho velkého realizačního týmu a již na festivalu POD KOMÍNEM můžeme album společně pokřtít a zapít.

NEVÁHEJTE, JEŠTĚ MŮŽETE, ODMĚŇTE SE…

Posledních pár dní můžete projekt sdílet, podpořit a získat tak zajímavé odměny, které se již nebudou opakovat. Kromě samotného alba můžete získat: podpisy, poděkování v bookletu, samostatný koncert, výlet lodí s koncertem, permanentky a další.

Děkujeme Kofe

VLOG 1
VLOG 2
VLOG 3
VLOG 4
VLOG 5
VLOG 6
VLOG 7