V neděli 20. 3. 2016 se uskutečnil druhý streamovaný koncert naší kapely. To, že ho uskutečníme, jsme se rozhodli na poslední chvíli. Máme teď napilno s přípravou alba a tak koncerty jsme moc neřešili. Nakonec jsme se, ale v pondělí dohodli, že než zalezem do studia, tak si ještě dáme jeden stream. Měli jsme tedy jen 6 dní na nějakou reklamu a přípravu. nasiti2Tomu odpovídala, dle připojení  o něco menší účast diváků. Podle připojení je však počet diváků zkreslený. Vetšinou jsou před obrazovkou dva až tři diváci a lze tak pouze odhadovat celkový počet. Koncert se až na mírné drobnosti vydařil opět skvěle. Odhalili jsme i krátký video šot z roku 2006. Tyto nikdy nezveřejněné videozáznamy nás vždy skvěle pobaví a věřím že i Vás.

Nyní máme  v plánu připravit něco nového, aby NA SÍTI 3 bylo zajímavé a nebylo to pořád dokola. Je to sice LIVE, ale chce to více oživit hlavně pro Vás. Jedna změna je pravděpodobná, bude nějaký host.

Pokud máte nějaké zajímavé nápady, tak napište do komentářů nebo na naší facebookovou stránku  a my nad nimi můžeme popřemýšlet či se necháme inspirovat.

Kofe