samaniV tomto roce chceme dosáhnout významného cíle a s potěšením mohu napsat, že jsme udělali již první kroky. Velké DĚKUJI si zaslouží Standa, Verča, Vlna a Libor, protože nadšení i odhodlání máme společné. Velikonoční pondělí byl den „D“ a vyrazili jsme směr  České Budějovice do studia MKP, za hudebními šamany Petrem Michalem a Petrem Novotným, kteří mají naše uznání a obdiv.
DĚKUJEME K(L)UCI.

Strávili jsme týden natáčením v průměru 12 hodin denně. Natáčení je vždy velká škola a stálo to každého z nás tuny energie. Ale díky tomu, že v kapele i ve studiu byla ohromná pohoda a spoustu srandy, se vše zvládalo dle plánu. Výsledek stojí za to, jsem nadšený z práce, kterou jsme všichni odvedli. Každý den jsem se snažil zachytit atmosféru do fotek a videozáznamů tak, aby postupně vznikly krátké video blogy z průběhu. Po zpracování je budeme zveřejňovat.

Nyní přichází další důležitý krok. Tím je získat velkou podporu pro tento projekt a to znamená vybrat dostatek financí na jeho celkové uskutečnění. Jen s Vaší podporou dokážeme zrealizovat a vydat naše debutové album. Budeme Vám vděčni, když se stanete součástí našeho projektu.
DĚKUJEME.

Věříme, že nás podpoříte a již na festivalu POD KOMÍNEM bychom naše CD mohli pokřtít.

Album se bude jmenovat ODLESKY PRAVDY. Počet písní ještě nemáme upřesněn, ale počítáme s 11 až 13 skladbami. Píseň Odlesky pravdy je novinkou a bude ke slyšení až na vydaném CD. Skladby budou hudebně pestré a budou mít přesně ten hudební plášť, který si podle nás zaslouží. Proto jsme si pozvali na natáčení skvělé hudební hosty. Muzikanty se to ve studiu jen hemžilo a tak se můžete těšit na bohatší nástrojové obsazení než je u nás zvykem.
Celý projekt si pod svá křídla vzalo, vydavatelství FOLK ŽIJE!.

(Kofe)

VLOG 1
VLOG 2
VLOG 3
VLOG 4
VLOG 5
VLOG 6
VLOG 7