cena KRTEK

Je známé, že krtek se dá velice těžko ze ZAHRADY vypudit nebo nedejbože vyhubit. Většinou selžou i všechny moderní či pravěké prostředky a krtek zůstává a kupí hromádky. Někdy přeleze na chvíli k sousedům aby se za čas zase vrátil do své domoviny a kupil dál. S radostí mohu informovat, že KRTEK ŽIJE!, letos sice jen pro písničkáře nebo dvojice a v jiném prostředí, ale ŽIJE!

KOFE@VLNA zahájili HON NA KRTKA!

 


více informací zde:
http://www.casopisfolk.cz/konkurs.htm

Písničkáři letos Krtka dostanou!

Jak už víte, Zahrada v Náměšti se letos neuskuteční. Dobří lidé okolo Zahrady ale nezahálejí. Zatímco kapely letos o Krtka soutěžit nemohou, písničkáři a dvojice ano.
Vyhlašujeme konkurs na Zahrádku písničkářů 2012!
Podmínky jsou následující:

Konkurs probíhá dvoukolově. V prvním kole zašlou písničkáři a dvojice do 15.5.2012 nahrávku 4-6 písní na CD nosiči na adresu: Kulturní dům Kuřim,  Jiří moravský Brabec, nám. Osvobození  902, 664 34 Kuřim

Z došlých nahrávek bude vybráno deset finalistů a dva náhradníci. Finalisté postoupí přímo na Zahrádku písničkářů, která se uskuteční v rámci festivalu Folková Růže ve dnech 13.-14.7.2012 v Jindřichově Hradci. Odborná porota zde vybere vítěze, který získá prestižní ocenění Krtek a zároveň možnost vystoupit v hlavním večerním programu festivalu.

K nahrávce (popište prosím nejen krabičku nebo booklet, ale i samotný nosič) přiložte základní informace o sobě. Nahrávky ani průvodní materiály se nevracejí. Finalisté Zahrádky získají automaticky volný vstup na celý festival, ubytování je možné ve vlastním stanu nebo na karimatce v tělocvičně. Honorář za vystoupení ani cestovné proplatit bohužel nemůžeme.

Držíme palce!
Petr Sedláček, Jiří moravský Brabec, Michal Jupp Konečný